Kendo Brno

Nováčci

Zajímá vás japonská kultura a umění boje s mečem? Potřebujete zlepšit fyzickou kondici? Pak je kendó (japonský šerm) to co hledáte.

Na podzim (v září a říjnu) a na jaře (v lednu a únoru) přichází do oddílu velké množství nováčků. Je to tedy ideální doba, kdy začít s tréninkem, protože se velmi podrobně věnujeme základům, a také máte kolem sebe skupinu lidí, kteří přišli ve stejnou dobu jako vy. Můžete se s nimi tedy porovnávat, vyměňovat si zkušenosti a společně překonávat počáteční neúspěchy.

Cílová skupina: 14-100 let; na věku nezáleží, rozhodující je vůle a odhodlání se něco naučit.
Kdy: každé úterý (18:00 - 21:00) a čtvrtek (18:00 - 20:00)
Kde: Gymnázium J.G.Mendela, Mendlovo náměstí 3/4, Brno
Trenéři: Jakub Šmerda (4. dan kendó), Tomáš David (4. dan kendó)

Příspěvky:
1) členský - 300 Kč za školní rok
2) tréninkový - 750 Kč za čtvrtletí (pokud budete mít zapůjčenou oddílovou bogu připlatíte si 300 Kč za čtvrtletí).

Nováčkům nabízíme "vstupní balíček", kdy za 2100 Kč dostanou shinai (bambusový meč), bokken (dřevěný meč), bude z této částky zaplacen členský příspěvek a měsíc cvičení.

Co s sebou na trénink:
Kendó se cvičí v tradičním japonském oblečení: kendó-gi a hakamě a ve výstroji, která se nazývá kendó-gu. Na první tréninky vám však stačí tepláky nebo kraťasy a tričko. Časem zjistíte, zda vás kendó baví, a pak je možné si pořídit i vhodné oblečení. Až zvládnete základy kenda, budete moci cvičit i ve výstroji. Oddíl vlastní několik setů kendó-gu a je možné si je za mírný poplatek zapůjčit. Pokud byste měli zájem koupit si vlastní vybavení, rádi vám pomůžeme s jeho výběrem.
© 2008 - 2017 Seishinkan | design by dawnmichal | Admin

KENDO BRNO

SEIŠINKAN

SEISHINKAN

Stránky brněnského oddílu cvičícího tradiční japonské bojové umění Kendó. Naleznete zde kalendář akcí, novinky, fotogalerii, obecné informace o Kendó a také o našem oddíle.