BRNĚNSKÝ PODZIMNÍ TURNAJ A MUGA CUP 2023

Vítejte na oficiálních stránkách brněnského poháru v KENDÓ, MUGA Cupu. Naleznete zde všechny potřebné informace, včetně registračních formulářů.

Termín a časový harmonogram

Sobota 4. 11. 2023

09:30 – 10:30registrace, rozcvička
10:30 – 13:30BRNĚNSKÝ PODZIMNÍ TURNAJ MLÁDEŽE
13:40vyhlášení výsledků – turnaj mládeže
14:00 – 17:00BRNĚNSKÝ PODZIMNÍ TURNAJ TŘÍČLENNÝCH TÝMŮ
17:10vyhlášení výsledků – turnaj tříčlenných týmů
17:30-18:30volné zápasy

Kontrola shinaiů na Brněnském podzimním turnaji mládeže neprobíhá. Za stav shinajů a výstroje zodpovídají senpajové jednotlivých dojo.

Neděle 5. 11. 2023

09:00 – 10:00registrace, kontrola shinaiů
10:00 – 15:30turnaj MUGA CUP
16:00 – 17:00vyhlášení výsledků, volné zápasy
17:00 – 17:30vyklizení tělocvičny, opuštění prostor školy

Brněnský podzimní turnaj mládeže - kategorie

  • Kihon (rok narození 2009 a mladší)
    • Účastník kategorie kihon se NESMÍ přihlásit do zbylých kategorií.
  • Shiai - Mladší žáci (rok narození: 2015 a mladší)
  • Shiai - Starší žáci (rok narození: 2014 - 2012)
  • Shiai - Dorostenci (rok narození: 2011 - 2009)

Brněnský podzimní turnaj tříčlenných týmů

  • Týmy jsou tříčlenné, smíšené s možností jednoho náhradníka.
  • Tým může být sestaven z členů různých oddílů.
  • Doporučený věk pro turnaj je min. 16 let.

Muga cup - kategorie

  • Junioři (rok narození: 2008-2006)
  • Ženy (rok narození: 2007 a starší)
  • Kjú muži (rok narození: 2005 a starší)
  • Dan muži (rok narození: 2005 a starší)
Pro start na turnaji je rozhodující technický stupeň v době uzávěrky přihlášek.
Muga cup je součástí Národního poháru a účastníci turnaje musí být řádnými členy ČFK nebo federací sdružených pod EKF/FIK.

Místo konání

ZŠ Novoměstská 21
Brno, Řečkovice
GPS: 49°14'30.105"N, 16°35'18.056"E
www.zsnovomestska.cz

Přihlášky

  • Pro Brněnský podzimní turnaj mládeže – pro registraci používejte registrační formulář.
  • Pro Brněnský podzimní turnaj tříčlenných týmů – týmy se budou přihlašovat/registrovat v den konání soutěže do 12:00.
Registrační formulář CZ

Deadline registrace 29.10.2023.

Ubytování


Účastníci turnaje nebo jejich doprovod mohou za mírný poplatek přespat v tělocvičně.

Poplatky

  • Brněnský podzimní turnaj mládeže: 100,- Kč
  • Brněnský podzimní turnaj týmů: 100,- Kč / osoba
  • Muga cup: 250,-Kč
  • Přespání v tělocvičně: 100,-Kč
Oddíly ČFK uhradí poplatky za celý oddíl na účet: 1447267013/3030 do 29.10.2023.
Zahraniční účastníci zaplatí poplatky na místě.
Platba za týmy proběhne hotově na místě v den konání turnaje.

Kontakt

Jakub Šmerda
mail: jsmerda@seznam.cz
tel.: (+420) 732 815 210
web: www.kendobrno.cz

Výsledky

Brněnský podzimní turnaj


Kategorie: Kihon
1. Adam Sedláček (Seishinkan Kendo Brno)
2. Krystof Tan Xuan Yang (Seishinkan Kendo Brno)
3. Julie Ziegelheimová (Sandomon Bílina)
3. Matěj Ziegelheim (Sandomon Praha)
BFS: Petr Vyletal (Seishinkan Kendo Brno)

Kategorie: Mladší žáci
1. Matěj Ziegelheim (Sandomon Praha)
2. -
3. -
3. -
BFS: -

Kategorie: Starší žáci
1. Vojtěch Čížek (Sandomon Praha)
2. Jan Ziegelheim (Sandomon Praha)
3. Ferdinand Friedel (Sandomon Praha)
3. Maxmilián Vařacha (VŠSK Zlín)
BFS: Martin Šafránek (Kensei)

Kategorie: Dorostenci
1. Filip Blažek (Kusanagi kai)
2. Šimon Varmužka (Seishinkan Kendo Brno)
3. Kamil Dědek (Sandomon Praha)
3. Majk Janeček (Sandomon Praha)
BFS: Elena Králová (Nozomi Dojo)

Kategorie: Týmy
1. Okamurovo ostří: T. David, L. Kopuletý, K. Tenora (všichni Seishinkan Kendo Brno)
2. From Prague with love: A. Bartošek (Kacubo Kenrikai), D. Kopytov (Sandomon Praha), P. Bílý (Kacubo Kenrikai)
3. Kusanagi Kai: J. Konopa, J. Matějka, M. Kuzba (všichni Kusanagi Kai)
3. Schrödinger´s kittens: A. Pham (Seishinkan Kendo Brno), C. Zhang (Kagawa-kai Olomouc), J. Šmerda (Seishinkan Kendo Brno)
BFS: Terezie Velanová (Seishinkan Kendo Brno)

Muga Cup 2023 (Národní pohár)


Kategorie: Junioři
1. Artur Churtajev (Nozomi Dojo)
2. Ondřej Knotek (VŠSK Zlín)
3. Mikuláš Mistecký (Nozomi Dojo)
3. Matouš Frömel (VŠSK Zlín)
BFS: Matěj Horný (Seishinkan Kendo Brno)

Kategorie: Ženy
1. Lucie Hřibová (Nozomi Dojo)
2. Nikol Eichlerová (Nozomi Dojo)
3. Eliška Havelková (Nozomi Dojo)
3. Michaela Janšová (Kagawa-kai Olomouc)
BFS: Csilla Borbély (Budapest Főnix Kendo Klub)

Kategorie: Kjú muži
1. David Bartošek (Kacubo Kenrikai)
2. Matěj Rosulek (Nozomi Dojo)
3. Marino Frana (Seishinkan Kendo Brno)
3. Jan Nguyen (Seishinkan Kendo Brno)
BFS: Jaroslav Matějka (Kusanagi kai)

Kategorie: Dan muži
1. Ugo Lemonnier (Kacubo Kenrikai)
2. Lukáš Kopuletý (Seishinkan Kendo Brno)
3. Martin Formánek (Kagawa-kai Olomouc)
3. Jakub Lohnický (Nozomi Dojo)
BFS: David Bartošek (Kacubo Kenrikai)